O Firmie

Najlepszą wizytówką jest zadowolony klient

O nas...

Firma Instalpol to lokalne usługi instalacyjno-sanitarno-grzewcze.
Na rynku jesteśmy od nie dawna, mimo to zyskujemy coraz większą rzeszę zadowolonych klientów co przekłada się na prawdziwe rekomendancje.Instalpol to nie tylko usługi, to coś więcej...

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej oraz sprzedażą artykułów instalacyjno-grzewczych i sanitarno-ceramicznych.


Od początku istnienia staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Mamy więc nadzieję, iż przejawem tego założenia jest szybki rozwój firmy i powstanie nowych pomysłów na rozszerzenie dzialalności.
Dlaczego my?

 
Najlepsze rozwiązania

Podczas realizacji każdego zlecenia dbamy o dobór korzystnych i szytych na miarę indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań rozwiązań projektowych.


 
Płatność za jakość

U nas każdy Klient płaci jedynie za faktycznie wykonaną i zgodną z wcześniejszymi ustaleniami pracę. Płatność za efekt to jedna z wielu zalet współpracy z profesjonalistami!

 
Gwarancja usługi

Gwarantujemy, że wykonane przez nas prace będą w pełni zgodne z Państwa oczekiwaniami. Za naszą pracę ręczymy 2-letnią gwarancją!

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzięki licznym szkoleniom oraz stałej obserwacji wciaż rozwijającegosię rynku instalacyjno-grzewczego, nasi klienci mogą mieć pewność, że zaoferujemy im najnowoczesniejsze rozwiązania technologiczne.

Nasza działalność jest doceniana i polecana przez wielu byłych i obecnych klientów, czego dowodem są liczne rekomendacje.

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę klienta, począwszy od stworzenia projektu, przez dobór techniczny urzadzeń, aż do sfinalizowania inwestycji.


DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ?


Instalpol kieruje swoje usługi zarówno dla klienta indywidualnego budującego nowy obiekt, bądź modernizującego istniejącą instalację jak i do firm remontowo-budowlanych jako podwykonawca.

Dzięki praktyce umiemy sie odnaleźć mając styczność ze starymi instalacjami jak i najnowoczesniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w budownictwie jednorodzinnym jak i przemysłowym (pvc, pex, pe, kan, miedź, stal, żeliwo bezkielichowe) - więcej o materialach i systemach połączeń ktore stosujemy znajdziecie Państwo w dziale Oferta.


 
Terminowość zleceń

 
Konkurencyjne ceny

 
Rzetelne podejście do tematu

 
Fachowe doradztwo

AUTORYZOWANY SERWIS - INSTALATORFirma Instalpol jest jednym z głównych autoryzowanych Instalatorów a zarazem serwisantem marki Schlosser

Posiadamy Certyfikat świadczący o naszej indywidualności i dążenia do poszerzania zakresu swojej działalności.Wsp
ółpracujemy z wieloma firmamy z segmentu techniki grzewczej i sanitarnej. Stale współpracujemy z jednym z wiodących na rynku producentów Grzejników.

Marka Luxrad PolskaKONTAKT Z NAMI

Instalpol to doskonały kontakt. Mieszkamy pod Warszawą w powiecie Grodziskim, swoją działalność prowadzimy na terenie Warszawy wraz z miejscowościami pobliskimi takimi jak: Milanówek, Brwinów, Pruszków, Komorów, Nadarzyn, Piaseczno, Konstancin, Józefów, Otwock, Marki).
Jesteśmy otwarci na kontakt mailowy - biuro@instalpol.eu, jak i telefoniczny
691-858-454


Zapewniamy solidną i kompleksową realizację zleceń w ustalonym terminie.Click for new image


Copyright © Instalpol 2018. All right reserved.